Facebook YouTube
 • 18-06-2013

  Avena / rękodzieło artystyczne

  Avena / rękodzieło artystyczne

  MOJE HOBBY TO SZTUKA UŻYTKOWA

  OD WIELU LAT ZAJMUJĘ SIĘ HOBBYSTYCZNIE WYROBEM RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO.
  POCZĄTKOWO BYŁ TO WYRÓB UPOMINKÓW: ZDOBIENIE RAMEK NA ZDJĘCIA, ZDOBIENIE SZKATUŁEK ORAZ MEBLI DREWNIANYCH METODĄ DEQPAGE, OBRAZY WYSZYWANE HAFTEM KRZYŻYKOWYM, MALARSTWO NA SZKLE, PORCELANIE, MATERIALE, WYRÓB KART POCZTOWYCH, ZAKŁADEK DO KSIĄŻEK, OPAKOWAŃ NA UPOMINKI.

  W CHWILI OBECNEJ ZAJMUJĘ SIĘ TAKŻE SZYDEŁKOWNIEM. WŚRÓD MOICH WYROBÓW SĄ: STRINGI, BIUSTONOSZE, KOSTIUMY KĄPIELOWE, BLUZKI, SUKIENKI , SPÓDNICE, OBRUSY I BIEŻNIKI ORAZ DROBIAZGI; JAK SERWETKI, TOREBKI, BIŻUTERIA,  OZDOBY DO WŁOSÓW, POKROWCE NA KOMÓRKI I APARATY FOTOGRAFICZNE, PASKI DO UBRAŃ, CZAPKI, SZALIKI I RĘKAWICZKI, UBRANKA DLA LALEK, ZABAWKI, OZDOBY DO WIELKANOCNYCH KOSZYCZKÓW, OZDOBY CHOINKOWE I KARTY ŚWIĄTECZNE.

  Zamiłowaniem do szydełkowania zaraziła mnie Mama. Na początku zaczynałam od szalików i kamizelek o prostym wzorze. I przez wiele lat nie rozwijałam tej dziedziny sztuki, aż do czasu, kiedy moja kuzynka zajęła się szydełkowaniem i pokazała mi nowe wzory, ciekawe i bardziej skomplikowane. Od razu chciałam wypróbować jak najwięcej z nich. I tak się zaczęła moja wieloletnia przygoda z szydełkiem.

  Na potrzeby moich koleżanek dziergałam bieliznę na wyjątkowe okazje. Później przyszła też kolej na odzież, ozdoby, serwety i biżuterię.

  Posiadam wiele pomysłów i setki wzorów w katalogach, magazyn włóczek i chęć tworzenia sztuki użytkowej. Specjalizuję się w dzierganiu szydełkowym, ale chętnie też maluję, wykonuję biżuterię oraz grafikę komputerową: atystyczną i reklamową.

  Od dłuższego czasu współpracuję z Galerią Deko Zakątek
  ul. Niedziałkowskiego 16, 26-600 Radom.


  ZAPRASZAM DO ODWIEDZANIA MOJEJ STRONY                                                         Agnieszka Sowińska
  http://www.rekodzieloartystyczne.otwarte24.plPogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy