Facebook YouTube
« wróć do NASZE MIASTO
 • 30-03-2018

  Bajkowa noc w bibliotece

         Z radością informujemy, że już po raz dziesiąty radomska biblioteka zamieni się w baśniową krainę... w dodatku wieczorową porą! A wszystko w związku z uroczystościami urodzinowymi, jakie zaplanowaliśmy dla Pana Andersena...

  A teraz po kolei... 

  2 kwietnia obchodzimy rocznicę urodzin Hansa Christiana Andersena. W związku z tym 21 kwietnia o godz. 21.00 (sobota) rozpocznie się X Noc z Andersenem. 30 śmiałków w wieku od 7 do 10 lat przybędzie do Biblioteki Głównej (ul. Piłsudskiego 12)  i przeżyje noc pełną wrażeń i przygód. W baśniowej scenerii odbędą się zabawy, spotkania z gośćmi, czytanie i słuchanie bajek Andersena. Wisienką na urodzinowym torcie będzie spotkanie z samym jubilatem, który przybędzie do dzieci o północy. Ci, którzy wytrwają cali, zdrowi i bez uszczerbku na dzielności, otrzymają po przebudzeniu "Patent Nieustraszonego Czytelnika".

  Ale UWAGA!

  Liczba miejsc jest ograniczona do 30 śmiałków w wieku 7-10 lat.

  Obowiązują wcześniejsze zapisy (do wyczerpania miejsc) , które rozpoczną się  3 kwietnia w Wypożyczalni dla Dzieci (ul. Piłsudskiego 12). Należy zapisywać chętnych osobiście, wymagane jest także posiadanie karty bibliotecznej przez dziecko (chęć do czytania mile widziana).

  W baśniowej nocy można wziąć udział tylko raz.

  Zapraszamy!

« wróć do NASZE MIASTO

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy