Facebook YouTube
« wróć do NASZE MIASTO
 • 18-01-2018

  CHCEMY PRACOWAĆ

  Pomoc i wsparcie dla osób z niepełnosprawnością oraz ich rodzin.

       Istniejące w Radomiu Stowarzyszenie Nowe Perspektywy kolejny raz daje o sobie znać. Postanowiło rozpocząć realizację projektu ,,Chcemy Pracować'', który jest współfinansowany przez Gminę Miasta Radomia i Europejski Fundusz Społeczny. Projekt jest kierowany do osób z niepełnosprawnością i ich najbliższych.

        Stowarzyszenie Nowe Perspektywy działa na terenie Radomia od 2013 roku. Powstało z inicjatywy doświadczonych specjalistów z zakresu pedagogiki, psychologii, resocjalizacji, logopedii. Cel jaki mu przyświeca to bezinteresowna chęć pomocy innym. Członkowie stowarzyszenie zdobywali doświadczenie w Wielkiej Brytanii. Przede wszystkim wspiera ono całe rodziny, prowadząc do poprawy ich funkcjonowania, pomocy dzieciom i młodzieży, a także podnoszenia kwalifikacji. . Szczególną grupą, która potrzebuje kompleksowego, całościowego wsparcia na każdym etapie życia są rodziny, których członkiem jest osoba z niepełnosprawnością. Niepełnosprawność stanowi poważny problem społeczny i dlatego w większym stopniu stowarzyszenie pochyla się nad problemami i potrzebami niepełnosprawnych osób,
  a także ich rodzin. Ma to zapobiec wykluczeniu społecznemu. Najważniejsze jest dotarcie do jak najszerszego grona odbiorców w Raodmiu, aby można było udzielić im pomocy i wsparcia.


      Stowarzyszenie zaprasza do korzystania z infolinii, strony internetowej i porad specjalistów !!!


  Więcej o Stowarzyszeniu Nowe Perspektywy i projekcie znajdą Państwo tutaj: http://chcemypracowac.pl/

« wróć do NASZE MIASTO

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy