Facebook YouTube
 • 01-11-2018

  HELIOS: Mini Maraton Fantastycznych zwierząt 16.11.

  MINI MARATON FANTASTYCZNYCH ZWIERZĄT

  W piątek 16 listopada, kina Helios zapraszają na Mini Maraton Fantastycznych Zwierząt! Zaczniemy pierwszą częścią serii, filmem FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA I JAK JE ZNALEŹĆ. J.K. Rowling zafundowała nam powrót do świata czarodziejów. Tym razem trafiamy jednak do Nowego Jorku, 70 lat przed wstąpieniem Harrego Pottera w progi Hogwartu, gdzie poznajemy niezwykłą historię Newta Scamandera. Po krótkiej przerwie, wracamy do jego przygód w drugiej, premierowej części serii - FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: ZBRODNIE GRINDELWALDA. Tym razem z pomocą przychodzi mu znany nam doskonale Albus Dumbledore, a miłośnicy Harrego Pottera znajdą wiele innych zaskakujących nawiązań do opowieści o najwybitniejszym dyrektorze Hogwartu. Dla Fanów Harrego Pottera to pozycja obowiązkowa! Magiczne przygody, niesamowite stworzenia i czarodziejski świat, który pokochały miliony czytelników i widzów serii o Harrym Potterze. Jesteśmy przekonani, że taka dawka emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

   

  START: 16.11. godz. 20.00 META: 17.11. godz. 00.30

  Zagramy:

  - FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA I JAK JE ZNALEŹĆ (NAPISY)

  - FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: ZBRODNIE GRINDELWALDA (NAPISY)

   

  Ceny biletów:

  Promocyjny 25 zł*

  Ulgowy 29 zł

  Normalny 33 zł

  * cena promocyjna obowiązuje tylko przy zakupie biletów do dnia 08.11.2018r.  

   

   

  Opisy filmów:

   

  FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA I JAK JE ZNALEŹĆ / NAPISY

   

   

   

  Reżyseria: David Yates

  Scenariusz: J.K. Rowling

  Obsada: Eddie Redmayne, Colin Farrell, Ezra Miller, Samantha Morton

  Film "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" oparty jest na powieści i oryginalnym scenariuszu, debiutującej w roli scenarzystki J.K. Rowling. To kolejna odsłona magicznego świata. Prawa i obyczaje, którymi rządzi się społeczność czarodziejów i czarownic będą doskonale znane wszystkim miłośnikom książek i filmów o Harry’m Potterze. Jednak historia Newta Scamandera rozpocznie się w Nowym Jorku siedemdziesiąt lat wcześniej niż wydarzenia, w których główną rolę odegrał słynny czarodziej.

  FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: ZBRODNIE GRINDELWALDA / NAPISY

   

   

   

  Reżyseria: David Yates

  Scenariusz: J.K. Rowling

  Obsada: Johnny Depp , Ezra Miller, Katherine Waterston

  Akcja filmu, do którego scenariusz napisała J.K. Rowling, rozpoczyna się w 1927 r., kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Ten dotrzymał danego wcześniej słowa i uciekł w dramatycznych okolicznościach. Cały czas gromadzi nowych zwolenników swojej sprawy — wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty. Jedyną osobą będącą w stanie go powstrzymać jest czarodziej, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela — Albus Dumbledore. Jednak Dumbledore nie obejdzie się bez pomocy swojego byłego ucznia Newta Scamandera, któremu już raz udało się pokrzyżować plany Grindelwaldowi. Przygoda ponownie splata losy Newta, Tiny, Queenie i Jacoba. Jednak misja ta będzie także sprawdzianem ich lojalności, kiedy będą stawiali czoła nowym zagrożeniom w coraz bardziej niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów.

   

  Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin i na stronie www.helios.pl w zakładce PROJEKTY SPECJALNE

   

  Szukaj nas na FB http://www.facebook.com/NocneMaratonyFilmowe 

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy