Facebook YouTube
« wróć do KINO
 • 22-06-2017

  HELIOS: seanse specjalne w okresie 23.06-29.06

  24.06 i 25.06 ( sobota, niedziela) godz. 12.00

   Przytul mnie

        

  ZABIERZ MNIE TATO DO KINA: PRZYTUL MNIE

   

      Dzień Taty” to fantastyczna okazja, żeby spędzić ten czas razem z dzieckiem. 24 i 25 czerwca, o godzinie 12:00 zapraszamy na specjalne pokazy animacji „Przytul mnie” w kinach Helios. Seanse odbywają się ramach akcji „ZABIERZ MNIE TATO DO KINA”.

  „Przytul mnie” to podnoszący na duchu serial dla dzieci, pokazujący relacje między tatą i synem. W zabawny, ale jednocześnie prawdziwy sposób portretuje wyjątkową więź między nimi. Tata Miś i Mały Miś żyją w lesie, gdzie nigdy się nie nudzą. Każdy dzień różni się od poprzedniego i przynosi nową, ekscytującą przygodę. Charyzmatyczny, a przy tym nieco niezdarny Tatuś oraz czuły i energiczny Miś rozbawią, rozśmieszą i wyciągną pomocną łapę do wielu leśnych zwierząt.

  Przed seansem czekają na Was fantastyczne atrakcje oraz konkursy z nagrodami od kina Helios. Dodatkowo wszyscy opiekunowie otrzymają pamiątkową kartkę, na której mogą razem z dziećmi odrysować swoje dłonie. A dla każdego małego widza nadmuchamy balonik.

   

  Atrakcje w holu kina:

   

  Sobota:

  • ·         Animatorki z Klubu Edukacji Artystycznej i Animacji Trampolinek zadbają o uśmiechy na twarzach najmłodszych widzów malując buźki i robiąc kolorowe zwierzątka z balonów,
  • ·         pokaz wielkich baniek mydlanych.

   

  Niedziela:

  • ·         Wszystkie chętne dzieci zapraszamy do pozowania wraz z Tatą do pamiątkowego portretu, który wykonają studenci Wydziału Sztuki Uniwersytetu Technologoczno- Humanistycznego
  • ·         Czekotorty zapraszają dzieci i Tatusiów na dekorowanie ciasteczek – przygotuj dla Taty wyjątkowy smakołyk
  • ·         nie zabraknie również malowania buziek i balonowego zoo.

   

  Ceny biletów:
  Na seanse „Przytul mnie” w ramach akcji „ ZABIERZ MNIE TATO DO KINA” w Kinach Helios obowiązuje specjalna cena biletu. Bilet wstępu kosztuje tylko 18 zł dla każdego uczestnika.


  25.06 ( niedziela) godz. 10.30 

    Lato z Bobem Budowniczym cz. 1

   

  LATO Z BOBEM BUDOWNICZYM CZ. 1

   

  Specjalnie dla Was w wybrane niedziele odbędą się pokazy filmów z Bobem Budowniczym. W niedzielę 25 czerwca pokażemy zestaw „Damy radę? Tak, damy radę!":

  • ·      Kanapka pana Kamyka
  • ·      Niedźwiedzia Góra
  • ·      Wykopy i wykopaliska
  • ·      Park dinozaurów
  • ·      Czary w kuchni
  • ·      Domek na drzewie

  Bob Budowniczy to jeden z najpopularniejszych seriali na antenie MiniMini+.

            

  Bob Budowniczy z przyjaciółmi oraz jego maszyny są zawsze gotowi do pracy. Dla Boba nie istnieją rzeczy niemożliwe - żaden projekt nie jest za trudny! Sekretem Boba i jego pomocników jest praca zespołowa, zgodne działanie oraz pozytywne myślenie. Praca jest dla naszych bohaterów wspaniałą zabawą. Maszyny, jak gromadka dzieci, są chętne do działania, choć czasem bywają chaotyczne, niesforne, a nawet złośliwe. Plac budowy to dla nich miejsce zabaw i niezapomnianych przygód.

  Razem dacie radę rozwiązać każdy problem! Zobaczcie, jak to robi Bob!
  Damy radę? Tak, damy radę!

   

  Atrakcje w holu kina:

  • ·      malowanie buziek i balonowe zoo,
  • ·      portrety,

  oraz Balonowy Miś, który jak zawsze zadba o uśmiechy najmłodszych widzów

   

  Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci od lat 3. W holach kin na dzieci czekają wspaniałe atrakcje. Seans rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z nagrodami, projekcja filmu odbywa się przy ściszonym dźwięku i oraz z lekko przygaszonymi światłami.

  Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowaliśmy wspaniałe upominki od PLAYMOBIL! *

  Każdy uczestnik Filmowych Poranków może wziąć udział w naszej nowej zabawie ŁAMIGŁOWKI HELIOSÓWKI. W ramach zabawy będziemy rozwiązywać zagadki i poznawać ciekawostki filmowe. Pomysłodawcą i autorem scenariusza zabaw w ramach Łamigłówek HelioSówki jest czasdzieci.pl

   


    

  28.06 (środa) godz. 18.30

   W sieci

  W SIECI

   

  • Seans z Cyklu Kino Konesera
  • Od lat: 15, Czas trwania: 114 min.
  • Produkcja: Korea Płd. [2017]

   

  Reżyseria: Kim Ki-duk

  Scenariusz: Kim Ki-duk

  Obsada: Ryoo Seung-bum, Lee Won-gun, Kim Young-min

   

  Opis filmu

  Nam Chul-Woo jest ubogim rybakiem wiodącym proste, ale szczęśliwe życie u boku żony i córki na północnym brzegu rzeki, która dzieli obie Koree. Codziennie łowi ryby w pobliżu newralgicznego punktu i straż graniczna zna go już na tyle dobrze, by ufać, że nie przekroczy niewidzialnej granicy na wodzie. Pewnego dnia jednak sieć poławiacza wplątuje się w silnik łodzi i Nam nie może nic zrobić, by powstrzymać dryfowanie łajby na południe. Po dotarciu do brzegu, zostaje natychmiast zatrzymany przez południowokoreańskich żołnierzy. Ambitny oficer przesłuchujący uznaje rybaka za szpiega. Dla nieszczęśnika zaczyna się gehenna, która zdaje się nie mieć końca.

   


   

  Czwartkowe seanse Kultury Dostępnej!

  W każdy czwartek o godz. 18:00 bilety na wybrane polskie filmy w naszych kinach kosztują tylko 10 złotych.

   

  Kultura Dostępna to projekt, który pozwoli, aby szerokie grono odbiorców mogło zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana zostanie jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów.

   

  29.06 (czwartek) godz. 18.00

   Jestem mordercą

  JESTEM MORDERCĄ

   

  • Seans z cyklu Kultura Dostępna
  • Od lat: 15, Czas trwania: 112 min.
  • Produkcja: Polska [2016]

   

  Reżyseria: Maciej Pieprzyca

  Scenariusz: Maciej Pieprzyca

  Obsada: Mirosław Haniszewski, Arkadiusz Jakubik, Magdalena Popławska, Piotr Adamczyk, Michał Żurawski, Piotr Garlicki, Agata Kulesza, Krzysztof Globisz

   

  Opis filmu

  Thriller inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z początku lat 70-tych. Główny bohater filmu, Janusz Jasiński, jest młodym porucznikiem milicji. Po kolejnych niepowodzeniach śledztwa w sprawie brutalnych zabójstw kobiet, zostaje mianowany nowym szefem grupy dochodzeniowej. Stara się zrobić wszystko, by wykorzystać życiową szansę i złapać seryjnego mordercę. Jak wiele będzie w stanie poświęcić dla śledztwa? 

« wróć do KINO

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy