Facebook YouTube
« wróć do MUZYKA
 • 30-03-2018

  Koncert Michała Szpaka CLASSICA TOUR w Radomiu


  Michał Szpak z zespołem / CLASSICA TOUR

  Sala Koncertowa ROK, Radom

  9.04.2018, godz. 19:00


         Michał Szpak nie próżnuje i rusza w trasę koncertową! Prace nad najnowszym albumem wokalisty trwają „pełną parą”. Równolegle wystartowała właśnie najnowsza trasa koncertowa artysty pn. "CLASSICA TOUR" w anturażu na jaki czekało wielu fanów talentu Szpaka. „Classica Tour” to cykl koncertów, które odbędą się w filharmoniach oraz teatrach muzycznych z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego pn. „Classic Sisters” oraz gościa specjalnego - Marleny Szpak - wybitnej sopranistki. Trasa obejmuje również koncerty w USA.


       Akt pierwszy koncertu to romantyczno-dramatyczna opowieść, podczas której nie zabraknie wzruszeń i zachwytów. Michał i Marlena wykonują razem między innymi utwór "E piu ti penso" który wykonywali wcześniej min. Andrea Bocelli i Ariana Grande.


      Część druga to eksplozja energii i rytmu, w której nie zabraknie również najnowszego hitu Michała - "Dont Poisson Your Heart".


     Trasa „Classica Tour” Michała Szpaka to niesamowita i bardzo energetyczna dawka największych przebojów Artysty w niezwykłych aranżacjach, niezapomniane duety i magiczna oprawa wizualna. To wydarzenie muzyczne którego nie można przegapić!


  Bilety w cenie: 75zł / 95zł

  Punkty sprzedaży:


  • Centrum Informacji Turystycznej, Traugutta 3

  • adria-art.pl


  Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676
« wróć do MUZYKA

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy