Facebook YouTube
 • 28-05-2018

  Konkurs "Innowacyjny Menedżer Kultury"

  C:\Users\n.roicka\Desktop\PROJEKTY\2 0 1 8\INNOWACYNY MENEDŻER KULTURY\grafika\IMK_844x464.jpg

  Konkurs „Innowacyjny Menedżer Kultury”


  Do 10 czerwca trwa nabór zgłoszeń do drugiej edycji konkursu o indywidualną nagrodę Marszałka Województwa Mazowieckiego, przyznawaną menedżerom instytucji kultury i organizacji pozarządowych za innowacyjne rozwiązania w zakresie zarządzania w kulturze.


  Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać instytucje kultury i organizacje pozarządowe, działające na terenie województwa mazowieckiego; kandydaci mogą również zgłaszać swój udział osobiście.


  Celem konkursu jest rozpowszechnienie inspirujących nowości w zarządzaniu w kulturze, a także promocja laureatów, którzy te nowoczesne koncepcje realizują.


  Jeśli kreatywnie zarządzasz zespołem, wychodzisz poza schemat, sam wyznaczasz trendy, potrafisz ze słabości wydobyć potencjał i wykorzystać go z korzyścią dla siebie i lokalnej społeczności, skutecznie pozyskujesz środki finansowe i po prostu przyciągasz do kultury lub znasz kogoś kto działa w ten sposób- ten konkurs jest dla Ciebie!


  Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać dane wnioskodawcy, dane kandydata i jego notę biograficzną, informację o reprezentowanej instytucji/organizacji, szczegółowe uzasadnienie wniosku z udokumentowaną charakterystyką maks. dwóch – zrealizowanych lub wdrożonych do 31 grudnia 2017 roku – rozwiązań organizacyjnych/edukacyjnych/animacyjnych/ /inwestycyjnych/promocyjnych/badawczych. Do formularza zgłoszeniowego można dołączyć prezentację multimedialną prezentującą kandydata i wybrane innowacyjne rozwiązania oraz rekomendacje.


  Kandydatury można zgłaszać  w formie elektronicznej, przesyłając skan komputerowo wypełnionego i podpisanego odręcznie formularza zgłoszeniowego na adres: imk@mik.waw.pl


  Nabór trwa do 10 czerwca 2018.


  Informacja o konkursie: Natalia Roicka, tel. 22 586 42 25; 601 668 314, n.roicka@mik.waw.pl

  Kontakt dla mediów: Magdalena Denko, tel. 22 586 42 36; 601 668 451, m.denko@mik.waw.pl

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy