Facebook YouTube
« wróć do SZTUKA
 • 19-07-2021

  Marta Orzechowska - Ochnia w Łaźni

  Szanowni Państwo, gorąco polecamy i serdecznie zapraszamy na nową wystawę: 

  WIELOPRZESTRZENIE - MARTA ORZECHOWSKA-OCHNIA

  23 lipca (piątek) 2021 r., godz.18.00 , Galeria ul. Traugutta 31/33
  wystawa czynna do 13 sierpnia

  Przestrzeń to nieograniczony obszar, w którym wszystko się zmienia, czasem wydaje się oczywista, czasem bez widocznych granic. Przestrzeń, forma kształtuje zachowania, sposób życia człowieka.

  Moim głównym założeniem jest poszukiwanie form, kształtu i przestrzeni przyjaznych dla człowieka, porządkowanie, minimalizowanie, eliminacja zbędnych elementów. Analiza przestrzeni pod względem poprawnej komunikacji z użytkownikiem, oddziaływanie na zachowania psychologiczne za pośrednictwem kształtu, koloru, formy.

  motto zawodowe - architekt wnętrz Marta Orzechowska-Ochnia

  Marta Orzechowska-Ochnia 
  martaorzechochnia@gmail.com
  Absolwentka Katedry Wychowania Plastycznego Wydziału Nauczycielskiego Politechniki Radomskiej (1999-2004). Dyplom w zakresie działań multimedialnych uzyskała w 2004 roku w pracowni prof. Aleksandra Olszewskiego oraz aneks z fotografii w pracowni dr hab. Marka Guza. W 2012 r. pod kierunkiem dr hab. Andrzeja Wyszyńskiego uzyskała dyplom z architektury wnętrz w Katedrze Architektury i Form Użytkowych na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu. Obecnie zatrudniona na stanowisku asystenta w Katedrze Architektury Wnętrz i Wzornictwa Ubioru, Wydział Sztuki UTH Radom. W swoim dorobku posiada realizację licznych projektów, aranżacji, adaptacji wnętrz w przestrzeni publicznej, prywatnej oraz wystawienniczej w kraju i za granicą. Twórczość z zakresu architektury wnętrz, wzornictwa przemysłowego, identyfikacji i komunikacji wizualnej, digital-artu, fotografii, projektowania graficznego. Udział w wielu wystawach zbiorowych.

  pozdrawiamy serdecznie
  zespół Łaźni

   

  ŁAŹNIA
  Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria
  ul.Żeromskiego 56
  tel. 572 012 002
  Galeria
  ul.Traugutta 31/33
  tel. 572 012 003
  www.laznia-radom.pl

« wróć do SZTUKA

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy