Facebook YouTube
« wróć do NASZE MIASTO
 • 24-05-2017

  Masz pomysł na imprezę? Zgłoś się do nas!

  Zapraszamy mieszkańców Radomia, a w szczególności naszych sąsiadów z osiedla Obozisko, do zgłaszania swoich pomysłów na działania kulturalne. Można je zgłaszać w ramach naszego udziału w projekcie „Kreatywni razem. Cały Radom w Amfiteatrze”, który realizujemy w Programie Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2017”.

  - To niepowtarzalna okazja do tego, by zorganizować dla siebie, swoich znajomych, rodziny i sąsiadów ciekawe wydarzenie lub cykl spotkań. Jako ośrodek kultury proponujemy szeroki zakres wparcia finansowego i merytorycznego w zakresie zaplanowania i zrealizowania takiej inicjatywy – od ułożenia harmonogramu, poprzez przygotowania aż po przeprowadzenie całej imprezy - mówi Anna Dudziak, koordynatorka projektu.

  Regulamin Konkursu Inicjatyw znaleźć można na www.amfiteatr.radom.pl w zakładce Dom Kultury + oraz na profilu „Amfiteatr w Radomiu” na Facebooku. Można także osobiście się do nas wybrać – jest on wraz z formularzem aplikacji konkursowej dostępny w naszej siedzibie przy ul. Parkowej 1.

  Pomysły należy zgłaszać do 9 czerwca poprzez wypełnienie i dostarczenie do nas aplikacji konkursowej.

  Wypełnioną aplikację można dostarczyć drogą mailową pod adres nasze.miejsce@amfiteatr.radom.pl lub osobiście do siedziby MOK „Amfiteatr” przy ul. Parkowej 1. Na chcących skonsultować swój pomysł, czekamy codziennie w godzinach 8.00 – 16.00 w Amfiteatrze. Zachęcamy, by umówić się na takie spotkanie wcześniej i zadzwonić pod numer 667 901 900, na pytania odpowie Anna Dudziak, koordynatorka projektu.

  Wybór zwycięskich inicjatyw nastąpi w drodze głosowania, na które zapraszamy wszystkich pomysłodawców w dniu 14.06 o godzinie 17.00 do budynku Scena Obozisko przy ul. Śniadeckich 2. Nad przebiegiem głosowania będzie czuwać Zespół Oceniający, który również będzie oddawał głosy na projekty zgłoszone do konkursu.

« wróć do NASZE MIASTO

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy