Facebook YouTube
« wróć do MUZYKA
 • 20-02-2018

  Mikromusic u Gombrowicza!

  Zapraszamy 25 lutego 2018 r., o godz. 17.00.

  Śpiewają zawsze o czymś i to ważnym, choć nieraz ironicznie, przewrotnie. Bogata, ale wciąż przystępna forma muzyczna niesie nawet tak nieoczywiste teksty, jak jedna z pieśni Kochanowskiego. Młodzi, zdolni, ambitni – „Mikromusic” , czyli kolejne interesujące wydarzenie muzyczne we Wsoli. Muzeum Witolda Gombrowicza zaprasza na nie w najbliższą niedzielę, 25 lutego.

  „Mikromusic to grupa łącząca piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniałą koncertową energię. Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej. Okazuje się̨, że takie pozornie różne gatunki muzyki tutaj współbrzmią̨ nadspodziewanie spójnie. Enigmatyczny głos wokalistki – Natalii Grosiak jest prawdziwą wizytówką zespołu, który z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie.” – tak wrocławskie trio scharakteryzował „Jazzpress” .https://mail.google.com/mail/u/0/?ui=2&ik=2a05f281db&view=att&th=161b254a23b34d62&attid=0.2&disp=safe&zw

  „Mikromusic” dzięki oryginalnym aranżacjom i umiejętności nawiązywania więzi
  z publicznością budują na swoich koncertach szczególny mikroklimat. Grają razem od 2002 roku, wydali sześć płyt, w tym trzy DVD koncertowe.

  Liderką zespołu jest Natalia Grosiak: utalentowana wokalistka, autorka tekstów
  i kompozytorka. Śpiewa zarówno jazz, jak też swobodnie porusza się̨ w klimatach muzyki klubowej i trip hopowej.

  Grupa została doceniona nominacją do Yacha za teledyski do utworów „Sennik”
  i „Oczko” i „Takiego chłopaka”. Na swoim koncie ma też nagrodę Gazety Wyborczej „Warto” za płytę „Sova”. Zespół napisał muzykę̨ do czesko-słowackiej produkcji kinowej „Konfident”, do spektaklu muzycznego „Trzy wesołe krasnoludki” do słów Brzechwy dla Teatru Muzycznego Capitol oraz do filmu „Chemia” w reżyserii Bartka Prokopowicza. 

  We Wsoli zaśpiewają utwory ze swojej najnowszej płyty „Tak mi się nie chce”. Zespół wystąpi w składzie: 

  • Natalia Grosiak – wokal
  • Dawid Korbaczyński – gitara 
  • Robert Szydło – bas  Zapraszamy 25 lutego 2018 r., o godz. 17.00. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona pojemnością pałacu. Decyduje zasada: kto pierwszy ten lepszy.


  Bezpłatny dojazd z Radomia do Wsoli: zbiórka o godz. 16.20, przystanek Chrobrego/ Czysta (kier. Michałów). Powrót po koncercie.

« wróć do MUZYKA

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy