Facebook YouTube
 • 10-07-2019

  Niedziela w Muszli Koncertowej

  Łaźnia zaprasza w niedzielę, 14 lipca, na kolejny koncert w muszli parku Kościuszki.O godzinie 17 wystąpi Janusz Tytman Bloom Trio w składzie: Janusz Tytman – mandolina; Paweł Klin – gitara; Piotr Ciemniewski – perkusjonalia. Koncert odbędzie się w klimacie new acoustic: jazz, country, bluegrass, latino i blues.

  BLOOM to autorski projekt Janusza Tytmana i Pawła Klina. Zespół wykonuje głównie własne kompozycje, czasem jednak sięga do utworów takich wirtuozów mandoliny, jak David Grisman, czy Mike Marshall. Ten gatunek muzyczny, znany w Ameryce pod nazwą"new acoustic’’, zawiera w sobie elementy jazzu, bluegrassu, latino oraz blues’a.

  Zespół tworzą: Janusz Tytman – mandolina, Paweł Klin - gitara, Piotr Ciemniewski – instrumenty perkusyjne

  Janusz Tytman to mandolinista, jeden z nielicznych polskich muzyków grających na tym instrumencie. Muzyk sesyjny i koncertowy, brał udział w nagraniu kilkudziesięciu płyt czołowych polskich artystów. Nagrywał między innymi z Grzegorzem Ciechowskim, Tomaszem Szwedem, T. Love, Sydney'em Polakiem, Wandą Kwietniewską, Sławkiem Wierzcholskim, Garym Taylorem, Haliną Młynkową, Lonstarem, Szwagierkolaską, Marylą Rodowicz.

  Paweł Klin to gitarzysta jazzowy, bandżysta, autor muzyki. Absolwent Prince Claus Conservatoire w Groningen (Holandia) w klasie gitary jazzowej. W 2015 zamieszkał w Nowym Jorku, występował w tamtejszych klubach z zespołami jazzowymi oraz folkowymi. W 2018 roku przeprowadził się z Nowego Jorku do Warszawy, jest tam aktywnym muzykiem i pedagogiem. Współpracuje z Teatrem Żydowskim, a także zespołem szantowym Atlantyda.

  Bardzo prosimy o przekazanie tego zaproszenia do publicznej wiadomości.

  ŁAŹNIA
  Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria
  ul.Żeromskiego 56
  tel. 572 012 002
  Galeria
  ul.Traugutta 31/33
  tel. 572 012 003
  www.laznia-radom.pl

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy