Facebook YouTube
 • 21-05-2014

  Nowe audycje RDC w Radomiu

  Radio Dla Ciebie

  Nowe audycje lokalne RDC w Radomiu

  Polskie Radio RDC w ramach wprowadzonych rozszczepień programowych oferuje nowe audycje w Radomiu. Na lokalnej częstotliwości w Radomiu (89,1 FM) pojawi się audycja Wokół Radomia. Powstał również program poświęcony lokalnej kulturze.

  W środy o godz. 20:00 mieszkańcy Radomia i najbliższych okolic będą mogli wysłuchać audycji Wokół Radomia prowadzonej przez Barbarę Bednarz. Dotychczas w ramach cyklu rozpoczętego 7 maja br. dziennikarka spotkała się z Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy Józefem Bakułą oraz rzecznikiem prasowym Straży Miejskiej Piotrem Stępieniem.

  Audycja pt. Jest Kultura pojawia się w piątki o godz. 14:00. W Radomiu autorką programu jest Aneta Sowa, która do tej pory wraz ze swoimi gośćmi opowiedziała lokalnym słuchaczom m.in. o Ogólnopolskim Turnieju Śpiewających Poezję „Łaźnia”, wystawie w Muzeum Wsi Radomskiej oraz Jubileuszu 750-lecia miasta.

  Od czerwca 2013 roku Polskie Radio RDC nadaje też serwisy i audycje lokalne dla mieszkańców Płocka i Siedlec. 13 stycznia 2014 roku na antenie w Ostrołęce i Radomiu ruszyły lokalne serwisy informacyjne.

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy