Facebook YouTube
 • 09-10-2020

  Ostatnie godziny rejestracji. Konferencja online. Zaproszenie na wydarzenie oraz prośba o pomoc w promocji

  Szanowni państwo,
   
  ostatnie godziny by dołączyć do kolejnej konferencji online. Szczegóły na temat wydarzenia zanjdują się poniżej. Dołączajcie. Bądźcie z nami już w najbliższą sobotę.

  Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, w czym tkwi źródło słynnego amerykańskiego optymizmu? Dlaczego Amerykanie wydają się być bardziej szczęśliwi i mniej zestresowani niż inne narody? Jeżeli interesuje Cię ten temat, dołącz do uczestników online konferencji anglojęzycznej “Capture & Focus!”
  Wydarzenie zostało stworzone z myślą o tym, którzy są zainteresowani perspektywą. Flex Alumni 19’ Julia Mazurek i zespół American Corner Radom zapraszają tych, którzy pragną spędzić sobotnie popołudnie w nieco inny sposób niż zazwyczaj do udziału w konferencji. Podczas roku spędzonego w Arizonie, Julię niezwykle zaintrygował temat amerykańskiego podejścia do życia i przede wszystkim odporność na stress oraz zadziwiające poziomy szczęścia często spotykane za oceanem.
   
  grafika_mail.png
  Dołącz do nas w sobotę (10.10.2020) o godz. 12.00-14.00/GMT+2 na platformie Zoom, by wysłuchać trzech doświadczonych mówców, którzy porównają i skontrastują słynny “amerykański sen” z europejską rzeczywistością. Jakie są dokładne skutki różniących się perspektyw dotyczących pewności siebie, stresu oraz optymizmu? Jak sposób myślenia wpływa na podejmowanie życiowych decyzji?
  Konferencja jest wspierana przez program 
  FLEX Poland
  , organizację 
  American Councils for International Education - Poland
   oraz skoordynowany w partnerstwie z 
  American Corner Radom
  , jako część projektu Flex Alumni Mentoring Program. Pragniemy inspirować i motywować. Mówcy oraz agenda zostaną ogłoszeni w najbliższych dniach.
  By wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić zgłoszenie zamieszczone poniżej.
   
   
  Do zobaczenia!                   </div>
                
                <div class=

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy