Facebook YouTube
« wróć do NASZE MIASTO
 • 15-05-2017

  POLACY w AMERYCE. Polsko – amerykańska konferencja naukowa

  W dniach 27-28 czerwca 2017 r. na terenie Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, odbędzie polsko-amerykańska konferencja naukowa z okazji 50-lecia muzeum zatytułowanaPOLACY w AMERYCE.

  American Corner Radom został poproszony o zostanie Partnerem przy organizacji konferencji. Jesteśmy ogromnie dumni z faktu, że możemy być częścią tak ważnego i interesującego wydarzenia.
  W imieniu organizatorów zapraszamy wykładowców z Polski i Stanów Zjednoczonych do udziału w konferencji. Jeśli państwo znacie osoby, które mogą byś zainteresowane tematem bardzo prosimy o przekazanie informacji.

  Celem konferencji jest przypomnienie Polaków, którzy odegrali znaczącą rolę w historii USA, a także popularyzacja postaci – zarówno tych znanych, jak i mniej znanych, lecz zasługujących na miejsce w świadomości historycznej młodego pokolenia Polaków i Amerykanów. Organizatorzy wierzą, że spotkanie w Warce przyczyni się do wzmocnienia polsko-amerykańskich relacji, a w szczególności pozwoli na budowanie silniejszych więzi Muzeum w Warce z instytucjami i organizacjami polonijnymi w USA oraz będzie impulsem dla dalszej owocnej współpracy.

  Dokumenty dla osób, które chciałyby wziąć udział w konferencji.

  Zaproszenie:http://bit.ly/2pc7rFE

  Formularz zgłoszeniowy:http://bit.ly/2pJlDY0

  Termin nadsyłania zgłoszeń na konferencję upływa 5 czerwca 2017 r.

  Więcej informacji na stronie internetowej Muzeum: http://muzeumpulaski.pl/aktualnosci/261-konferencja-2017

« wróć do NASZE MIASTO

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy