Facebook YouTube
« wróć do NASZE MIASTO
 • 07-03-2018

  „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

  Akcja Polskiej Organizacji Turystycznej po raz kolejny w Elektrowni

        Po raz kolejny Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” weźmie udział w akcji zorganizowanej przez Polską Organizację Turystyczną. Tym razem odbędzie się ona w dniach
  9 - 11 marca 2018 roku.


      Wszyscy Goście, którzy odwiedzą nas w sobotę
  i niedzielę, będą mogli kupić bilety na wystawy za pół ceny (na jedną za 2 zł, na wszystkie za 4 zł). W piątek, jak zawsze, wstęp bezpłatny.

  Z
  ałożenie akcji jest proste. Klienci, którzy w określonych dniach wybiorą się na przykład do restauracji, muzeów, parków rozrywki, czy też zechcą zatrzymać się w hotelu, mogą liczyć na zniżki, nawet 50%, w stosunku do wysokości standardowego cennika obowiązującego każdego innego dnia. Przed podjęciem szczegółowych planów weekendowych, można upewnić się, które obiekty proponują usługi w niższych cenach. Lista opublikowana będzie na stronach witryny „Polska zobacz więcej”.


        Więcej informacji o akcji w MCSW Elektrownia można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładkach „Kontakt” i „Ceny biletów”, zaś
  w „Aktualnościach” – zapowiedzi naszych wystaw. Polecamy również odwiedzenie strony internetowej 
  www.polskazobaczwiecej.pl.

  Celem akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, przygotowanej
  w tym roku po raz kolejny, jest prezentacja ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenie rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju również poza głównym sezonem wakacyjnym”.

   

« wróć do NASZE MIASTO

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy