Facebook YouTube
 • 07-09-2018

  Próby medialne przedstawień "Napis" i "Daszeńka"


  12 września (środa) o godz. 13.00  na scenie kameralnej odbędzie się próba medialna spektaklu „Napis” w reż. Krzysztofa Babickiego, następnie (ok. 13.30) na scenie Fraszka próba medialna „Daszeńki” w reż. Marka Zakostelecky’ego. Będzie można również porozmawiać z dyrektorem Zbigniewem Rybką o rozpoczynającym się sezonie artystycznym. Podczas prób będzie możliwość filmowania oraz fotografowania spektakli oraz rozmów z reżyserami i aktorami.

   

  Premiera przedstawienia „Napis” odbędzie się 14  września o godz.19. 00 (inauguracja nowego sezonu artystycznego), a „Daszeńki” 16 września o godz. 13.00.

  Gerald Sibleyras

  NAPIS
  Reżyseria i opracowanie muzyczne Krzysztof Babicki
  Scenografia Marek Braun
  Kostiumy Jolanta Łagowska

  Występują: Izabela Brejtkop, Danuta Dolecka, Maria Gudejko, Marek Braun, Piotr Kondrat, Jarosław Rabenda


  W windzie jednej z porządnych paryskich kamienic pewnego dnia dochodzi do nieprzyjemnego incydentu - pojawia się obelżywy napis szkalujący nowych lokatorów, małżeństwo Lebrun. Dotknięty do żywego mimowolny bohater zdarzeń postanawia ustalić, kim jest autor inwektywy i co było powodem tego niewybrednego publicznego ataku.

  Sąsiedzkie dochodzenie w pozornie błahej sprawie mocno naruszy podwaliny błogosławionego świętego spokoju i dobrego samopoczucia współmieszkańców. Stateczne, inteligentne, miłe i kulturalne towarzystwo „na poziomie" stopniowo zacznie odsłaniać swoje prawdziwe oblicze...

  Jakie ono jest? Co wykaże śledztwo? Czy znajdzie się autor wulgarnego hasła? Jak wobec tej niekomfortowej sytuacji zachowają się dotychczasowi mieszkańcy? I kim naprawdę są nowi sąsiedzi? A może... anonimowy sprawca zamieszania miał rację i chciał coś ważnego przekazać pozostałym lokatorom?

  Zapraszamy Państwa na znakomitą czarną komedię „Napis".


  Premiera: 14  września 2018 r.  godz. 19.00, Scena Kamralna

  Zapraszamy także: 15, 16, 29, 30  września godz. 19.00

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy