Facebook YouTube
 • 03-08-2017

  Przedpremierowa projekcja filmu - Fatima

  Nieznane fakty objawień fatimskich na dużym ekranie

  Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia zaprasza w poniedziałek, 14 sierpnia na przedpremierową projekcję fabularno-dokumentalnego filmu „Fatima. Ostatnia tajemnica”.

  To intrygujący obraz hiszpańskich twórców na styku fabuły i dokumentu. Ujawnia nieznane fakty i przedstawia fascynujący przegląd zdarzeń, które na długo zapadną w pamięć i serca widzów. Dodatkową niespodzianką dla polskich odbiorców będzie odkrycie, jak wiele wątków tej opowieści dotyczy naszego kraju. Czy objawienia fatimskie naznaczyły historię świata? Dziwne „zbiegi okoliczności” wskazują, że tajemnicze objawienia z Fatimy wpłynęły na bieg historii ostatnich stu lat.

  Monica, poszukująca pracy montażystka, dostaje propozycję zmontowania filmu o konsekwencjach objawień fatimskich. Jako agnostyczka przyjmuje zlecenie z niechęcią. Podczas pracy przed jej oczami przewinie się kronika nadzwyczajnych wydarzeń, które zmącą jej spokój, aby w końcu na zawsze odmienić jej życie.

  Pokaz o godz. 18.15, bilety w cenie 10 zł do zakupienia w kasie MCSW Elektrownia przy ul. Kopernika 1. Ilość miejsc ograniczona.

  Film znajdzie się także w repertuarze od 18 sierpnia.

  Zapraszamy.

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy