Facebook YouTube
« wróć do TEATR
 • 24-11-2020

  Przygotowania do "Pomocy domowej"

  Szanowni Państwo,
   
  w ostatnim czasie nie możemy się z Wami spotykać podczas spektakli, ale obiecujemy, że nie próżnujemy! Miło nam poinformować, że pomimo trudnej pandemicznej sytuacji, trwają próby do najnowszej sztuki, której premiera zaplanowana jest na 31 grudnia. “Pomoc domowa” to znakomita farsa mistrza gatunku Marca Camolettiego, która od wielu lat podbija sceny teatrów na całym świecie. Dynamiczna akcja, błyskotliwe i pełne humoru dialogi i miłosny galimatias to przepis na udany wieczór.
   
  Znudzone monotonnym życiem małżeństwo, para kochanków oraz urzekająca i pełna energii pomoc domowa, która robi wszystko, żeby uratować każdą sytuację. Do tego tajemniczo znikający alkohol… Jesteście ciekawi, jak zakończą się perypetie naszych bohaterów? Przyjdźcie do teatru i przekonajcie się sami. Bilety na premierę mogą Państwo kupić wybierając odpowiedni dzień:
   
  Jest to rola stworzona dla mnie - mówi Małgorzata Potocka. Postać, którą gram - Beata, jest bardzo żywiołowa, kolorowa. Buduję ją na podstawie własnego doświadczenia, bo w ten sposób najciekawiej wypełnia się postać sceniczną.. Wkładam w nią moją fantazję i dowcip i różnego rodzaju zachowania.
   
  29, 30 grudnia, g. 18:00 Spektakle przedpremierowe
  31 grudnia, g. 18:00 i 21.30 PREMIERA SYLWESTROWA
   
  Spektakl reżyseruje Krzysztof Dracz, a w tytułowej roli zobaczymy dyrektor teatru Małgorzatę Potocką. W spektaklu wystąpią również Katarzyna Dorosińska, Maria Gudejko, Mateusz Kocięcki i Jarosław Rabenda.
   
  Prapremiera spektaklu według tłumaczenia Bartosza Wierzbięty odbyła się w Teatrze Powszechnym w Łodzi.
   
  Tłumaczenie: Bartosz Wierzbięta
  Adaptacja: Krystyna Janda
  Reżyseria: Krzysztof Dracz
  Scenografia: Michał Dracz
  Kostiumy: Tomasz Ossoliński
   
  Zapraszamy serdecznie!
« wróć do TEATR

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy