Facebook YouTube
« wróć do TEATR
 • 06-06-2020

  Seks dla opornych i Shirley Valentine - WRACAMY w czerwcu!!!

  Adobe Systems 

   

  Michelle Riml

  Seks dla opornych

  reżyseria Henryk Jacek Schoen

   

   

  Komedia dla dorosłych. Karol i Barbara, małżonkowie z kilkunastoletnim stażem, uzbrojeni w egzemplarz „Seksu dla opornych”, meldują się w modnym hotelu z misją rewitalizacji swojego przeżywającego kryzys związku.

  Wspólne lata odcisnęły na kochającej się niegdyś parze swoje piętno… Narastające latami wzajemne pretensje i urazy doprowadzą małżonków niemal do rozstania. Czy poradnikowe recepty pomogą im uratować związek i na nowo rozpalić wygasłą namiętność? A może okaże się, że w miłości najbardziej liczy się coś zupełnie innego?…

   

  ZAPRASZAMY NA SPEKTAKLE:

  19 czerwca 2020 godz.19.00- Kup bilet

  20 czerwca 2020 godz.19.00- Kup bilet

  21 czerwca 2020 godz.19.00- Kup bilet

   

  Szanowni Widzowie!

  W związku ze wznowieniem 19 czerwca br. działalności naszego teatru informujemy, że będziemy stosować się do aktualnych na dany moment zaleceń sanitarnych Rządu – w tym do ograniczenia liczby Widzów, określonej obecnie na poziomie 50% pojemności widowni. Widzowie będą usadzani na zasadzie „szachownicy”.

  Prosimy o wyrozumiałość.

  Dodatkowo – zachowując wszelkie rekomendowane zasady i obostrzenia, wynikające z sytuacji epidemicznej – przed wejściem do teatru Widzów będą obowiązywały zalecenia zasłonięcia maseczką ochronną ust i nosa, w budynku zapewnimy  stanowisko do dezynfekcji dłoni płynem odkażającym, prosimy o zachowania bezpiecznego dystansu podczas przemieszczania się po terenie teatru.  W teatrze chwilowo zawieszamy także możliwość korzystania z szatni.                                                                                                                                                                                                  Techniczne informacje na temat zasad organizacji widowni i pracy naszego teatru będą aktualizowane na bieżąco na stronie naszego teatru.

  Serdecznie zapraszamy.

  Bilety na spektakle można również kupić online na stronie teatru

   

   

   

   

  Willy Russell   Shirley Valentine  reżyseria Zbigniew Rybka

   

  Shirley Valentine to kobieta, jakich wiele. Swoje życie podporządkowała rodzinie, spędza całe dnie w kuchni, a rytm jej dni i tygodni wyznacza domowy jadłospis i trasa: dom – zakupy - dom. Przez lata Shirley zdążyła całkowicie pogodzić się z tą rzeczywistością. Przywykła do codziennej rutyny, choć jej satysfakcja z życia bliska jest zeru. Po prostu jest jak jest, bo inaczej być nie może.

  Tytułową bohaterkę poznajemy w momencie, gdy w jej życiu pojawia się coś, co nieodwracalnie zburzy ów mechaniczny porządek rzeczy. Ten punkt zwrotny sprawi, że pozbawiona marzeń kobieta zacznie analizować i na nowo porządkować swój świat. Zadawać pytania i szukać na nie odpowiedzi… Co się stało, że jej codzienność wygląda tak żałośnie? Kiedy z radosnej, pełnej planów dziewczyny stała się obarczoną licznymi obowiązkami, smutną auto-matką? Kto to sprawił? I dlaczego? A może nic się nie stało?… Może po prostu tak właśnie wygląda życie?…Zaglądając w głąb siebie „od kuchni”, Shirley ze zdumieniem odkrywa, że w jej życiu nie zostało właściwie nic z tego, o czym zawsze marzyła.

  Czy Shirley znajdzie w sobie odwagę i siłę, by zacząć wszystko od nowa?

  Choć „Shirley Valentine” to dowcipna i pełna ciepłego dystansu opowieść o kobietach, nie dajcie się zwieść wrażeniu, że to propozycja na typowo babski wieczór! Panowie, możecie być pewni, że i Wy bez trudu znajdziecie tu wiele zaskakująco znajomych sytuacji z życia wziętych. A może dowiecie się także czegoś ekstra o niezgłębionym kobiecym świecie?…

  Polecamy i zapraszamy.

  Zapraszamy na spektakle:

  26 czerwca 2020 godz.19.00- Kup bilet

  27 czerwca 2020 godz.19.00- Kup bilet

  28 czerwca 2020 godz.19.00- Kup bilet

   

  Szanowni Widzowie!

  W związku ze wznowieniem 19 czerwca br. działalności naszego teatru informujemy, że będziemy stosować się do aktualnych na dany moment zaleceń sanitarnych Rządu – w tym do ograniczenia liczby Widzów, określonej obecnie na poziomie 50% pojemności widowni. Widzowie będą usadzani na zasadzie „szachownicy”.

  Prosimy o wyrozumiałość.

  Dodatkowo – zachowując wszelkie rekomendowane zasady i obostrzenia, wynikające z sytuacji epidemicznej – przed wejściem do teatru Widzów będą obowiązywały zalecenia zasłonięcia maseczką ochronną ust i nosa, w budynku zapewnimy  stanowisko do dezynfekcji dłoni płynem odkażającym, prosimy o zachowania bezpiecznego dystansu podczas przemieszczania się po terenie teatru. W teatrze chwilowo zawieszamy także możliwość korzystania z szatni.                                                                                   Techniczne informacje na temat zasad organizacji widowni i pracy naszego teatru będą aktualizowane na bieżąco na stronie naszego teatru.

  Serdecznie zapraszamy.

  Bilety na spektakle można również kupić online na stronie teatru

  Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, pl. Jagielloński 15

  tel. 48 386 52 67, kom.725 725 123, e-mail: bilety@teatr.radom.plwww.teatr.radom.pl

             

   

  Pozdrawiam,

  Agnieszka Mamcarz

  Biuro Obsługi Widzów

  Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

  Plac Jagielloński 15

  26-600 Radom

  Tel. kom. 725-725-123

  agnieszkamamcarz@teatr.radom.pl

   

  WAŻNE!!!

  Nowe zasady wystawiania faktur

  Informujemy,że zgodnie z wchodzącymi w życie nowymi przepisami od dnia 1 stycznia 2020 roku będą obowiązywały nowe zasady wystawiania faktur.

  Uprzejmie prosimy, aby przed dokonaniem zakupu biletów zgłosić kasjerowi chęć otrzymania faktury/paragonu z numerem NIP.

  UWAGA!- jeśli nabywca nie prosi o wystawienie faktury, otrzyma paragon za zakup danego biletu. Wystawienie faktury do paragonu który nie zawiera NIP-u nabywcy nie będzie już później możliwe.

  Powyższe informacje nie dotyczą osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. Podstawa prawna: art. 106 b ust. 5 ustawy z dnia 4 lipca 2019 roku o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz innych ustaw-Dz.U. poz.1520.

   

  Klauzula informacyjna dotycząca ochrony danych osobowych

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Administratorem danych osobowych jest Teatr Powszechny im. J. Kochanowskiego w Radomiu z siedzibą 26-600 Radom Pl. Jagielloński 15 reprezentowany przez Dyrektora Teatru.

  Administrator danych wyznaczył Inspektora ochrony danych (inspektor@teatr.radom.pl).

  Administrator danych osobowych przetwarza dane obligatoryjnie w celu realizacji zadań określonych przepisami prawa.

  W sytuacji dobrowolności dane osobowe przetwarzane są na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą.

  Dane osobowe, przekazane za pośrednictwem strony internetowej/formularza kontaktowego lub w inny sposób (przekazanie wizytówki, przesłanie poczty elektronicznej, kontakt telefoniczny), są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji w celu, dla którego zostały udostępnione.

  Dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż jest to niezbędne do celu, w którym dane są przetwarzane lub do czasu wycofania zgody (jeżeli dane przetwarzane są na podstawie zgody) z tym, że wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, po czym zgromadzone dane zostaną usunięte. 

  Dane osobowe mogą być przekazane upoważnionym podmiotom na podstawie i w granicach prawa, jak również podmiotom, z którymi Teatr zawarł umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, dostęp do danych mają również pracownicy Teatru upoważnieni przez Administratora danych do przetwarzania danych osobowych.

  Osoby, których dane są przetwarzane mają prawo do bycia poinformowanym o operacjach/celach przetwarzania; prawo dostępu do danych ich dotyczących, prawo do sprostowania/uzupełnienia danych; prawo do usunięcia danych; prawo do ograniczenia przetwarzania; prawo do przenoszenia danych; prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych; prawo do tego, by nie podlegać profilowaniu a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy przetwarzanie danych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

« wróć do TEATR

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy