Facebook YouTube
« wróć do TEATR
 • 04-05-2020

  Teatr Powszechny w Radomiu!

   

   

  Piszę:

  Drodzy Widzowie,

  ale myślę o każdym z Państwa indywidualnie,

   

  Puste krzesła w Teatrze są smutnym widokiem. Teatr bez Was nie istnieje. Aktorzy bez Was nie istnieją. Jesteście wierni od wielu, wielu lat i wierzę, że po tej przerwie, po tak długiej wzajemnej tęsknocie spotkamy się z wielką radością.

  Mimo, że nie ma nas na scenie jesteśmy w Internecie. Widzimy, że wielu z Państwa odwiedza naszą stronę Internetową, „lajkuje” i przesyła nam pozdrowienia, co jest dowodem na to, że nas nie opuszczacie, istniejecie i warto wszystko robić dla Was.

  W Internecie robimy małe scenki dla dzieci, czytamy fragmenty książek, śpiewamy piosenki i pokazujemy rejestracje naszych przedstawień.

  Nie chcemy z Państwem tracić kontaktu dlatego prosimy zaglądajcie na naszą stronę, żebyśmy czuli Waszą obecność.

  Cieszymy się, że zatrzymujecie bilety, które oczywiście nie tracą ważności i będziecie mogli obejrzeć wybrane przestawienia w dogodnym dla siebie terminie.

  Sytuacja dynamicznie się zmienia i mam nadzieję, że chociaż ten sezon jest już zamknięty to jednak nasz plan teatralny rozpocznie się od czerwca. Proponujemy występy Teatrów plenerowych, które będą się odbywały na placu przed teatrem w każdy weekend. Lista teatrów i tytułów jest na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że we wrześniu jak zwykle otworzymy nowy sezon i wszyscy Państwo będą widzami Międzynarodowego Festiwalu Gombrowiczowskiego między 10 a 17 października 2020r. i wierzymy że nasza najnowsza wielka premiera przedstawienia Maksima Gorkiego „Ostatni” odbędzie się   6 listopada 2020r.  a potem będziemy pracować nad wesołą komedią Moliera na Sylwestra.

  Pamiętajcie o tym, że Sylwester w naszym Teatrze planujemy jako najbardziej prestiżowy bal w mieście.

  Po tym ciężkim czasie potrzebna nam dawka pozytywnej energii i uśmiechu dlatego stworzymy czwartki kabaretowe.

  W związku z zaistniałą sytuacją musieliśmy z bardzo wielu propozycji repertuarowych zrezygnować, ale obecny plan, mamy nadzieję, że się uda zrealizować , a Państwo będą uczestniczyli we wszystkich tych wydarzeniach.

   

  Uwaga!!! Pamiętajcie, że kiedy ogłoszą otwarcie Instytucji Kultury to pierwszego dnia Teatr przez cały dzień będzie otwarty i czekał na spotkanie z Wami.

  Aktorzy będą śpiewać piosenki z ulubionych spektakli, a w Foyer będzie czekał na Was bufet z winem, kawą i ciasteczkami.

  Tęsknimy za Wami, czekamy na Was.

  Dziękujemy, że jesteście.

   

  Pozdrawiam serdecznie,

  Dyrektor

  Małgorzata Potocka

  i cały Zespół Teatru Powszechnego

  im. Jana Kochanowskiego

  W Radomiu

« wróć do TEATR

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy