Facebook YouTube
  • 29-05-2017

    Truskawkowa potańcówka czerwcowa - 04.06

    Zapraszamy 4 czerwca, w niedzielę, na kolejną edycję Obiadu Sąsiedzkiego. - To impreza, którą zainaugurowaliśmy w maju, by zintegrować się z lokalną społecznością, poznać bliżej naszych sąsiadów i nawiązać z nimi relacje. Majowe spotkanie, które zostało zorganizowane w ramach obchodów Europejskiego Dnia Sąsiada, ku naszej radości przyciągnęło mnóstwo osób, mimo niesprzyjającej aury - mówi Anna Dudziak, koorydnatorka cyklu sąsiedzkich spotkań

    Tym razem zaproponujemy wspólne słuchanie muzyki z płynącej z adaptera – przynieście ze sobą płyty winylowe, pocztówki dźwiękowe z ulubionymi wykonawcami. Razem przeniesiemy się w klimat potańcówek z dawnych lat i wielu miłych wspomnień. Zapraszamy także na wspólną degustację czerwcowych, pachnących słońcem truskawek. Ponadto, znów będzie okazja do wspólnego grillowania. Zachęcamy do przyniesienia własnego prowiantu i domowych kompotów – zorganizujemy konkurs na najsmaczniejszy kompot.

    Wydarzenie odbędzie się w parku na Obozisku, wstęp wolny. Początek imprezy: godzina 16.00. Zabawa potrwa do godz. 20.00.

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy