Facebook YouTube
« wróć do TEATR
 • 15-07-2020

  „Ulica Teatralna” na fontannach

  „Ulica Teatralna” na fontannach


  W drugiej odsłonie przeglądu teatrów ulicznych w Radomiu już 17 lipca, zobaczymy spektakl „Sceny Miłosne”.

  Radomscy aktorzy przygotował dla Państwa niespodziankę na miarę Waszych oczekiwań. Bo co tak naprawdę najbardziej lubimy oglądać? Co od wieków sprawia, że serca zaczynają mocniej bić a oddech przyspiesza? Historie miłosne! To właśnie miłość jest odwiecznym uczuciem, które sprawia, że człowiek zdolny jest do absolutnie wszystkiego. Tak naprawdę na scenie od wieków opowiada się o tych samych wielkich namiętnościach, zmieniając jedynie kostiumy. 

  Mamy zaszczyt przedstawić Państwu starannie wyselekcjonowane, najpiękniejsze sceny miłosne, jakie kiedykolwiek zostały napisane przez dramaturgów i pisarzy.

  A już w najbliższy piątek zobaczymy w pierwszej scenie fragment „Don Juan” - Moliera, Akt II zagrają Natalia Samojlik i Piotr Konrad oraz Śluby panieńskie – Aleksandra Fredry, Akt II, scena 1 w wykonaniu Iwony Pieniążek i Wojciecha Ługowskiego.

  Wyboru scen dokonała Natalia Samojlik, spektakle wyreżyserowała Małgorzata Potocka.

   

  Zapraszamy 17 lipca o godz. 20.00 na placu przy fontannach, ul. Żeromskiego, widzowie będą wpuszczani na godzinę przed spektaklem. Liczba miejsc w strefie widzów ograniczona do 150 osób. Pozostałe osoby będą mogły oglądać spektakl, spacerując wokół Placu.

  Bądźcie z nami!

   

  Teatr Powszechny

  im. J. Kochanowskiego

  Pl. Jagielloński 15 I 26-600 Radom

  www.teatr.radom.pl

« wróć do TEATR

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy