Facebook YouTube
« wróć do TEATR
 • 07-02-2018

  Wkręć się w teatr - Ali Baba i czterech rozbójników

  Jak dostać się do niezwykłej krainy Baśni Tysiąca i Jednej Nocy? Tylko śniąc lub... oglądając 11 lutego w Kuźni Artystycznej przedstawienie teatru Małe Mi! 

  https://mail.google.com/mail/u/0/?ui=2&ik=2a05f281db&view=att&th=16165d59ea9cb8ce&attid=0.1&disp=safe&zw

       „Ali Baba i czterech rozbójników” to klasyczny spektakl aktorsko-lalkowy. Brat i Siostra śnią jednocześnie ten sam sen, ich sypialnia przeobraża się
  w dom Ali Baby, las, grotę rozbójników, Czarodziejski Sezam. Zaskakujące zmiany scenografii, piękne lalki, wartka, pełna humoru akcja okraszona piosenkami i muzyką Artura Dwulita.

  Spektakl dla dzieci od lat 3 do 103. Trwa około 45 minut.


  Bilety po 10 zł pojedyncze, po 30 zł rodzinne (troje dzieci i dwoje dorosłych) na biletyna.pl i przed spektaklem. Do wyboru dwie godziny: 10 i 12. Kupując bilet, wybierasz porę spektaklu. Liczba miejsc ograniczona.

  Miejsce: Kuźnia Artystyczna, ul. Daszyńskiego 5

   


  10 lutego, również w murach Kuźni Artystycznej, odbędzie się XI Kiermasz sprzedam-kupię-oddam gratis.

  To lokalna impreza, którą wspierają: Akademia Radzenia i Rodzenia Beba, grupa Mamy z Radomia i okolic i MOK „Amfiteatr”.

  Jest to inicjatywa, która ma ułatwić funkcjonowanie, wymianę  doświadczeń, wiedzy, cykliczne spotkania środowiska przyszłych i obecnych rodziców, samotnych mam, ojców na terenie naszego miasta i jego okolic. Na kiermaszu rodzinnym można m.in. wymieniać się rzeczami dla dzieci, zabawkami, pomóc potrzebującym dzieciom z naszego regionu. Więcej informacji na: www.beba.edu.pl

  Wstęp wolny. Kiermasz potrwa w godz. 15-17.

  Miejsce: Kuźnia Artystyczna, ul. Daszyńskiego 5

   

   

   

   


   

  Co ponadto w Amfiteatrze w najbliższym czasie?

   15 lutego MOK "Amfiteatr" zaprasza na zajęcia szydełkowania "DziergaMY!" dla początkujących.

  Warsztaty dedykujemy wszystkim, którzy lubią dziergać, w szczególności zaś babciom, dziadkom oraz wnuczkom. Stworzymy wspólnie kolorowe i praktyczne podkładki pod kubeczki.

  Zajęcia poprowadzą pasjonatki szydełkowania z grupy nieformalnej „Zdolne radomianki i radomianie”. Dla umilenia czasu przy pracy będziemy mogli pośpiewać przy akompaniamencie akordeonu, zjeść smaczne ciastka i napić się pachnącej zimowej herbaty.  Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy – tel. 667 901 900.

  Warsztaty odbędą się na Scenie Obozisko przy ul.  ul. Śniadeckich 2. Zaczynamy o godz. 16. 

« wróć do TEATR

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy