Facebook YouTube
 • 03-11-2018

  Wystawa fotografii

  W dniu 5 listopada 2018 r, zapraszamy o godzinie 18.00 do MBP w Radomiu, Filia nr 6 na wystawę wspomnieniową

  Zygmunt Sobień (1934-2016). Wystawa Fotografii

  Zygmunt Sobień – członek Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego, członek rzeczywisty Fotoklubu RP, Zasłużony Działacz Kultury, Instruktor Fotografii I kat., odznaczony Srebrną Odznaką PFSF, Srebrną Odznaką Fotografii PTTK, Srebrnym Krzyżem Zasługi.

  Brał udział w wielu wystawach i konkursach fotograficznych regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych. Zdobywał nagrody, dyplomy i wyróżnienia, m.in. dyplom ZG PTTK oraz dyplom Wojewody Radomskiego w III Salonie DIA-POL’78.

  Był członkiem Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego od 1962 roku pełniąc przez wiele lat szereg funkcji w jego zarządzie. Był w instruktorem w Radomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej i nauczycielem fotografii Zespole Szkół Mechanicznych, organizatorem wielu konkursów i przeglądów fotografii oraz Komisarzem Salonu Barwnych Przezroczy DIA-POL.  
  Następnego dnia - 6 listopada o godzinie 18.00 w MBP , ul. Piłsudskiego 12, odbędzie się kolejna wystawa zbiorowa członków RTF

  „Wspomnienie”-zbiorowa Wystawa Fotografii Członków RTFu

  Każdego roku kiedy przychodzi listopad w sposób zupełnie nieoczekiwany wspominamy ludzi i zdarzenia z przeszłości. Może dzieje się tak dlatego, że więcej przebywamy w zaciszu domowym i częściej zagłębiamy się we własne myśli. Ma na to, pewnie, wpływ wiele czynników, między innymi mijający rok wegetacyjny przyrody, pogoda niesprzyjająca poszukiwania nowego w plenerze, a może zmęczenie letnią aktywnością. Listopad miesiącem wspomnień, a właściwie pamięci o minionym.
    Zapraszamy

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy