Facebook YouTube
 • 15-10-2020

  Zakończenie i werdykt XIV Międzynarodowego Festiwalu Gombrowiczowskiego

  Szanowni Państwo, 
   
  XIV Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski zbliża się ku końcowi.
  W sobotę 17 października nastąpi oficjalne zakończenie oraz ogłoszenie werdyktu jury w składzie Bożena Sawicka, Łukasz Maciejewski, Tomasz Tyczyński i Jacek Wakar. 
  Ze względu na obostrzenia związane z możliwością grania tylko dla 25% widowni, chcemy jak najszerszej publiczności umożliwić uczestnictwo w ostatnim dniu festiwalowym. Dlatego będzie on dostępny dla Państwa w sieci poprzez nasze transmisje on-line.  Przebieg ostatniego dnia przedstawia się następująco:
  O godzinie 17.00 na Dużej Scenie odbędzie się pokaz ostatniego spektaklu konkursowego "Yvonne" Maladype Theatre z Budapesztu w reżyserii Zoltána Balázsa. Spektakl będzie transmitowany on-line na naszym profilu Facebook. 
  Po spektaklu zapraszamy do naszego festiwalowego studia, gdzie rozmowy z twórcami przeprowadza redaktor Robert Utkowski. 
   
  linki do wcześniejszych rozmów ze studia festiwalowego:
   
   
  Następnie, o godzinie 20.00 na Scenie Kameralnej odbędzie się koncert inspirowany twórczością Witolda Gombrowicza w wykonaniu belgijskiego zespołu Triple Fish. To wydarzenie również będzie można zobaczyć na żywo w mediach społecznościowych.
  Po koncercie na Scenie Kameralnej, około godziny 21.00, ogłoszony zostanie werdykt jury i przyznane zostaną nagrody, m.in. Grand Prix  XIV Międzynarodowego Festiwalu Gombrowiczowskiego - "Kapelusz Gombrowicza"

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy