Facebook YouTube
 • 14-10-2020

  Zapowiedzi najbliższych wydarzeń w Łaźni

  15 października (czwartek) 2020, godz. 18.00, ul. Żeromskiego 56

  Stare kino w Łaźni – „Jadzia”

  Zapraszamy na film rodzimej kinematografii z 1936 roku w reżyserii Mieczysława Krawicza. W filmowych rolach zaprezentują się m in. Wanda Zawiszanka, Aleksander Żabczyński, Jadwiga Smosarska, Mieczysława Ćwiklińska. Romantyczna komedia pomyłek i zabawnych sytuacji z tenisem w tle. Projekcję poprzedzi krótki występ artystyczny na żywo, w klimacie przedwojennym.

  Limit miejsc ograniczony. Bezpłatne wejściówki dostępne w „Łaźni” przy ul. Żeromskiego 56. Obowiązuje dezynfekcja rąk, zasłanianie nosa i ust, oświadczenia COVID 19.

   

  18 października 2020 (niedziela), godz. 16.30, ul. Żeromskiego 56

  Smykofonia na Mazowszu.

  Tańce z różnych epok (od baroku do współczesności) wykona klasyczny kwartet smyczkowy. Wykonawcy: Kwartet smyczkowy Dagger: Stanisław Dziąg - I skrzypce; Aleksandra Kupczyk - II skrzypce Andrzej Kupczyk – altówka; Wojciech Sławiński – wiolonczela; Joanna Lalek – prowadzenie koncertu

  SMYKOFONIA zaprasza rodziny wraz z melomaluszkami (dziećmi 0-5 lat) na spotkania z muzyką klasyczną i nie tylko. Koncerty Smykofonii wyróżniają się przyjaznym klimatem, swobodną atmosferą i wysoką jakością prezentowanej muzyki. To jest po prostu świetna zabawa przy dobrej muzyce.

  Organizatorzy: Fundacja Muzyka jest dla wszystkich, Mazowiecki Instytut Kultury, Łaźnia - Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria, Patron artystyczny: Sinfonia Varsovia. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. KONCERT SMYKOFONICZNY ODBYWA SIĘ Z ZACHOWANIEM REŻIMU SANITARNEGO

  Limit miejsc ograniczony. Zapraszamy 1 opiekuna z 1-2 dziećmi.

  Bezpłatne wejściówki dostępne w „Łaźni” przy ul. Żeromskiego 56. Obowiązuje dezynfekcja rąk, zasłanianie nosa i ust, oświadczenia COVID 19.

  --

  ŁAŹNIA
  Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria
  ul.Żeromskiego 56
  tel. 572 012 002
  Galeria
  ul.Traugutta 31/33
  tel. 572 012 003
  www.laznia-radom.pl

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy