Facebook YouTube
« wróć do NASZE MIASTO
 • 29-05-2017

  Zapraszamy do biblioteki!

  W nadchodzącym tygodniu zapraszamy młodszych czytelników do filii nr 1 (ul. Osiedlowa 9), na kolejną już odsłonęBibliotecznego bajania. 30 maja o godz. 10.00 uczniowie PG nr 4 przygotują imprezę czytelniczą dla dzieci pt. Pies, mój najlepszy przyjaciel.

  Już dziś sygnalizujemy także dwie imprezy czerwcowe:

  5 czerwca o godz. 16.00 w fili nr 16  (ul. Barycka 2) odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Akademia Zdrowia Forever. Tym razem Magdalena Znosko – psycholog, opowie o mobbingu - co to jest i jak się przed nim bronić. Serdecznie zapraszany do uczestnictwa w spotkaniu.

  Zapowiadamy także wyczekiwaną przez czytelników imprezę, która w ubiegłym roku cieszyła się dużym powodzeniem wśród radomian:

  13 czerwca, w godzinach 14.00-17.00 na terenie Biblioteki Głównej (ul. Piłsudskiego 12) z okazji Święta Wolnych Książek (Bookcrossingu) odbędzie się  druga edycja Czytania na wolności.Na dziedzińcu radomskiej biblioteki zostaną ustawione stoły, na których wszyscy zainteresowani będą mogli wyłożyć książki, które chcą podarować, zamienić lub pokazać innym. Będzie także możliwość „uwolnienia” książek zaproponowanych przez bibliotekę. A wszystko po to, by przybliżyć radomianom idee BOOKCROSSINGU.

  W tym roku będzie także możliwość wymiany płyt winylowych. Mamy nadzieję, że nowa inicjatywa wyjdzie naprzeciw fanom "czarnych krążków", którzy często dysponują dubletami i chcieliby je wymienić na inne tytuły. Będzie to także okazja do rozmów o muzyce. W przypadku niesprzyjającej pogody wymiana książek i płyt odbędzie się w holu bibliotek, liczymy jednak na przyjazną aurę i prosimy o trzymanie za nią kciuków.

« wróć do NASZE MIASTO

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy