Facebook YouTube
« wróć do MUZYKA
 • 21-05-2018

  ZNAMY DATY KONCERTÓW QUEBONAFIDE


       Quebonafide jest gwiazdą tegorocznej trasy Red Bull Music Presents, która wystartuje już za kilka tygodni. Muzyczny autobus odwiedzi w czerwcu osiem miast, a jego przystankami będą: Piotrków Trybunalski, Szczecin, Tarnów, Sosnowiec, Radom, Bydgoszcz, Słupsk oraz Częstochowa. Daty poszczególnych koncertów są już znane! Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona.

       O tym, gdzie zatrzyma się muzyczny autobus Red Bulla z Quebonafide na pokładzie zadecydowali fani rapera podczas głosowania odbywającego się na stronie www.redbullmusic.pl/quebonafide. Zaangażowanie głosujących było ogromne, łącznie oddano ponad 230 tysięcy głosów. Zażarta rywalizacja na głosy trwała do ostatnich sekund i finalnie zakończyła się remisem między dwoma miastami - Słupskiem i Częstochową. W takiej sytuacji zwycięzcą zostaje miasto, na które decydujący głos został oddany wcześniej. Po analizie wyników okazało się, że Częstochowa ze Słupskiem przegrała zaledwie o… sekundę, a tym samym nie dostała się do siódemki miast na trasie. Ogłoszenie finalnego kształtu tegorocznej trasy Red Bull Music Presents: Quebonafide On Tour stało się podstawą niespodziewanej mobilizacji częstochowskich fanów rapera, którym udało się przekonać organizatorów i artystę do dodania ich miasta do trasy. Dzięki temu koncerty odbędą się nie w siedmiu, lecz w ośmiu miastach.

        Trasa rozpocznie się 4 czerwca koncertem w Radomiu, następnego dnia koncert odbędzie się w Tarnowie a 6 czerwca w Częstochowie. W kolejnym tygodniu raper odwiedzi Sosnowiec (11 czerwca) i Piotrków Trybunalski (12 czerwca). W ostatnim tygodniu trasy koncerty odbędą się 18 czerwca w Bydgoszczy, dzień później w Słupsku, a 20 czerwca w Szczecinie raper zagra ostatni koncert wieńczący trasę Red Bull Music Presents: Quebonafide on Tour.

       Koncerty w ramach Red Bull Music Presents są wyjątkowe nie tylko ze względu na nietypową scenę, którą jest dach autobusu, ale dzięki plenerowemu i darmowemu charakterowi wydarzenia. Co roku trasa posiada również swój motyw przewodni. Tym razem będą to podróże rapera, o których opowiada jego album „Egzotyka”. Artysta będzie wykonywać utwory właśnie z tego krążka, a historie stojące za ich powstaniem, przeniesione na mobilną scenę, zabiorą publiczność Red Bull Music Presents w pełną niespodzianek muzyczną wędrówkę.
  Szczegółowy program trasy Red Bull Music Presents: Quebonafide On Tour:

  04.06 - Radom
  Wydarzenie na Facebooku

  05.06 – Tarnów
  Wydarzenie na Facebooku

  06.06 - Częstochowa
  Wydarzenie na Facebooku

  11.06 - Sosnowiec
  Wydarzenie na Facebooku

  12.06 - Piotrków Trybunalski
  Wydarzenie na Facebooku

  18.06 - Bydgoszcz
  Wydarzenie na Facebooku

  19.06 - Słupsk
  Wydarzenie na Facebooku

  20.06 – Szczecin
  Wydarzenie na Facebooku


  Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.


  Więcej informacji na: www.redbullmusic.pl/quebonafide


« wróć do MUZYKA

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy