Facebook YouTube
« wróć do MUZYKA
 • 02-02-2018

  Gdzie się podziały tamte prywatki? W Amfiteatrze!

  https://mail.google.com/mail/u/0/?ui=2&ik=2a05f281db&view=att&th=1614c57fb5e32ccb&attid=0.1&disp=safe&zwPrywatka „Pod 13-tką”- hity lat 80-tych! Kto pamięta domówki? Goście tłoczyli się w pokojach, na korytarzu, a i tak najlepsza zabawa zawsze była w kuchni! Dyskotekowy szał, ale i tzw. wolne-przytulane... MOK "Amfiteatr" kończy karnawał w klimacie lat 80-tych!

  W kameralnej i przyjaznej przestrzeni dawnej garderoby gwiazd, "Pod 13-tką", która niejedną imprezę artystów już widziała, 9 lutego o godzinie 19 odbędzie się prywatka przy niezapomnianych utworach George’a Michaela, Blondie, Queen, Lady Pank, Michaela Jacksona, Perfect czy Whitney Houston. 

  Usłyszymy takie hity, jak np. Take My Breath Away, Forever Young, She's Like The Wind, Every Breath You Take, Gimme! Gimme! Gimme!, Time of my life, I Want To Break Free.

  https://www.youtube.com/watch?v=UG3VcCAlUgE


  Jeśli chcecie się przekonać, “gdzie się podziały tamte prywatki” – odpowiedź jest jedna: w Amfiteatrze! Mile widziane stroje w klimacie. Przetrząśnijcie szafy (swoje, rodziców, dziadków) w poszukiwaniu welurowych swetrów
  i bluz, elastycznych getrów z lycry, kreszowych dresów w neonowych kolorach, ramonesek i dżinsowych "katan"! Nadmiar biżuterii, intensywny, krzykliwy makijaż, cekiny, wielkie gumki do włosów, bandany, podwijane nogawki, saszetki a'la nerki - wręcz wskazane. Liczymy tez na trwałą ondulację. Kto pojawi się w stylizacji na Alexis z "Dynastii", a kto wybierze styl McGyvera lub policjantów z "Miami Vice"? Przekonają się ci, którzy wpadną na naszą ekskluzywną (liczba miejsc ograniczona!) domówkę.

   

   

   

  Aprowizację w stylu lat 80-tych zapewni Hotel i Restauracja Nihil Novi.

  Wstęp: 5 zł na biletyna.pl i w kasie Amfiteatru. 

  Prywatka odbędzie się „Pod 13-tką”, przy ul. Parkowej 1. Impreza potrwa do północy.

   

« wróć do MUZYKA

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy