Facebook YouTube
 • 21-08-2019

  Konkursowa Jazda Samochodem

  Automobilklub Radomski zaprasza

  Zarząd Automobilklubu Radomskiego zwraca się do Państwa z prośbą o objęcie patronatu medialnego nad Mazowieckim Popularnym Rajdem Samochodowym – Konkursową Jazdą Samochodem, który odbędzie się w dniu 7 września 2019 r. – w godzinach od 7:00 do 17:00.

  Impreza ta będzie imprezą sportowo – rekreacyjną, otwartą, dla młodych kierowców amatorów – sympatyków popularnych sportów samochodowych. Ma ona na celu, poza integrowaniem środowiska automobilistów, podnoszenie bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz rozwijanie kultury motoryzacyjnej.

  W rajdzie uczestniczyć może każdy, kto posiada prawo jazdy kat. B i sprawny technicznie samochód. Pilotem może być osoba nie posiadająca prawa jazdy. W imprezie mogą brać udział tylko kierowcy nie posiadający licencji kierowcy rajdowego. Impreza ta zorganizowana zostanie przy wsparciu finansowym Samorządu Mazowsza.

  Wstęp na imprezę jest wolny – uczestnicy nie opłacają wpisowego.

  Podczas imprezy zawodnicy (uczestnicy) mają do przejechania określoną trasę (około 120 km), na której umieszczone są próby sprawnościowe (6). Uczestnicy podzieleni będą na 5 klas, w zależności od pojemności skokowej silnika samochodu. Zawodnicy za miejsca 1-3 w każdej klasie otrzymują puchary oraz za miejsca 1-6 okolicznościowe dyplomy.

  Ambicją Zarządu i działaczy Automobilklubu Radomskiego jest zorganizowanie tej imprezy na jak najwyższym poziomie.

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy