Facebook YouTube
 • 18-05-2017

  MOK Amfiteatr szuka stażystów na wakacje

  Oferty staży czekają na kandydatów! Rusza nabór dla stażystów w Edycji letniej programu „Staże w instytucjach kultury”. Studenci i absolwenci mogą zgłaszać swój udział poprzez wypełnienie formularza pomiędzy 17 a 28 maja. Edycja letnia potrwa od 1 czerwca do 30 września.

  W Radomiu w programie bierze udział MOK „Amfiteatr”, który szuka młodych, energicznych, zaangażowanych osób do pomocy przy wakacyjnym projekcie „Fosa pełna kultury”.

  Staż daje możliwość zdobycia gruntownej wiedzy o instytucjach kultury, w szczególności MOK "Amfiteatr", a także poznania praktycznych aspektów pracy tych instytucji. Udział w projekcie "Fosa pełna kultury" to niepowtarzalna możliwość bezpośredniego kontaktu z szerokim spectrum sztuki: muzyką, malarstwem, performancem, filmem, tańcem etc. Nasi stażyści będą mogli poznać gwiazdy polskiej (i nie tylko!) sceny muzycznej, wziąć udział w organizacji rozmaitych wydarzeń kulturalnych „od podszewki”. Doświadczenie i wrażenia – bezcenne!

  Poszukujemy osób kreatywnych, kulturalnych, potrafiących pracować w zespole, również pod presją czasu, dbających także o kulturę wypowiedzi, śmiałych i serdecznych.

  Szczegóły naboru w pdf do pobrania na stronie http://nck.pl/kadra-kultury/318730-staze-w-instytucjach-kultury-nabor-dla-stazystow-edycja-letnia-2017/

   

  http://nck.pl/media/attachments/318730/Lista%20ofert%20sta%C5%BCowych%20-%20Edycja%20Letnia%202017.pdf

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy