Facebook YouTube
« wróć do TEATR
 • 09-05-2018

  Próba medialna przedstawienia "O Krokodylu i Królu Daktylu" 10 maja godz. 13.00


  Marta Guśniowska

  O KROKODYLU I KRÓLU DAKTYLU

  reżyseria Laura Słabińska

  scenografia i kostiumy Aneta Tulisz - Skórzyńska

  muzyka Filip Sternal

  projekcje video Przemysław Żmiejko


  Obsada: Agnieszka Grębosz, Patrycja Kowalewska, Dorota Szperlak, Przemysław Bosek, Mateusz Michnikowski.         Na dwóch przeciwległych brzegach Nilu mieszkali dwaj najbliżsi sąsiedzi i najlepsi przyjaciele. Daktyl - wielbiciel i znawca mody, był z zawodu królem, Krokodyl – pasjonat i smakosz egzotycznej kuchni, od urodzenia był krokodylem. Wiedli spokojne przybrzeżne życie, wypełnione uroczymi przyjacielskimi pogawędkami, przekomarzaniem się, lekturami i wylegiwaniem się na słońcu. Byli dla siebie mili, życzliwi i troskliwi. Lubili się nawzajem i wspierali. Chciałoby się rzec: prawdziwi przyjaciele.

  Pewnego dnia w ich poukładaną codzienność znienacka wkracza Kobra. Przebiegłe i zdradzieckie zwierzę… Za jej sprawą miejsce budowanego przez wiele lat zaufania zaczyna zajmować podejrzliwość, kłamstwo i zło. Czy najbliżsi sąsiedzi zdołają ocalić swoją długoletnią przyjaźń?

  „O Krokodylu i Królu Daktylu” to urocza, mądra, pełna humoru opowieść, która przypomina o bardzo starej zasadzie – „jeżeli chcesz mieć dobrego przyjaciela, sam takim przyjacielem musisz być”…


  Prapremiera spektaklu odbędzie się 13 maja  o godz. 13.00 na Scenie Fraszka.« wróć do TEATR

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy