Facebook YouTube
« wróć do TEATR
 • 02-02-2018

  Próba medialna spektaklu ,,Jestem"   

  5 lutego (poniedziałek) o godz. 13.00  na scenie Kotłownia odbędzie się próba medialna spektaklu „Jestem” , którego prapremiera odbędzie
  się  16 lutego. Podczas próby będzie możliwość filmowania oraz fotografowania spektaklu oraz rozmowy
  z reżyserem i aktorami.  Reżyseria i scenografia – Andrzej Sadowski

   

  Muzyka – Małgorzata Tekiel


  Obsada:

   

  Joanna – Joanna Zagórska

   

  Joker – Mateusz „Kot” Kocięcki


  Ponadto w nagraniach udział wzięli:

   

  Joanna Jędrejek, Iwona Pieniążek, Dorota Szperlak, Łukasz Stawowczyk  „Jestem” jest poruszającą opowieścią o trudnym okresie dojrzewania. Główna bohaterka Joanna to wrażliwa, utalentowana dziewczyna, która wkraczając w dorosłość, niespodziewanie dla samej siebie ląduje na niebezpiecznym wirażu. Jej życiowe wybory podyktowane są notorycznymi nieporozumieniami z nadopiekuńczą matką, uporczywym pragnieniem akceptacji, przyjaźni, miłości… Poszukiwanie własnego „ja” okaże się dla Joanny bolesną i brutalną lekcją.

   

  Dramatyczna historia dziewczyny to rzecz o tym, jak łatwo popełnić błąd i jak wielką cenę trzeba za to zapłacić. Przyglądając się losom młodziutkiej bohaterki, wnikliwie obserwujemy również otoczenie, które wywiera niemały (nie zawsze pozytywny) wpływ na podejmowane w tym wieku decyzje i na to, co dzieje się w życiu dorastającego człowieka.  

   

  „Jestem” to – kolejny po „Pamiętniku narkomanki”, granym na deskach Teatru Powszechnego przed kilkoma laty – spektakl o wymiarze edukacyjnym, dotykający m.in. kwestii budowania własnej tożsamości, poszukiwania akceptacji i problemu uzależnień wśród nastolatków. Przedstawienie wzbogacają songi, wykonywane przez aktora i rapera Mateusza „Kota” Kocięckiego.


  Prapremiera: 16 lutego 2018 r. o godz. 19.00, scena „Kotłownia”.

   

  Gramy także: 7, 8, 9, 13, 14, 15, 20, 21 lutego 2018 r. o godz. 11.00.

   


   


« wróć do TEATR

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy