Facebook YouTube
« wróć do MUZYKA
 • 20-02-2018

  Rosalie. Flashback (behind the scenes)

  https://mail.google.com/mail/u/0/?ui=2&ik=2a05f281db&view=att&th=161ae9b7254b301b&attid=0.1&disp=safe&zwRówno miesiąc temu Rosalie. zadebiutowała albumem „Flashback” jednogłośnie nazwanym kandydatem do płyty roku już w styczniu! Od dwóch lat konsekwentnie dzieli się swoją wizją R&B, gatunku, który na polski grunt przełożyć było do tej pory niezwykle ciężko. Rosalie.
  z pomocą 10 producentów, muzyków i Enveego,  odpowiadającego za nagranie wokali, mix i mastering dokonała niemożliwego. „Flashback” to bardzo spójna mieszanka soulu, hip-hopu, czystej elektroniki i wyjątkowego flow charakterystycznego dla R&B, wyśpiewana w dwóch językach!


  Przedstawiamy materiał, który stanowi najlepszy flashback do czasu, w którym materiał na płytę był domykany. Zabieramy Was do Quality Studio, gdzie Rosalie. nagrywała album i specerujemy po ulicach Poznania, spotykamy osoby blisko związane z procesem twórczym ale i od wielu miesięcy wspierające karierę Rosalie.. Zobaczcie co na temat „Flashback”
  i samej autorki do powiedzenia mają Gabi Drzewiecka (Chilli Zet, CGM), Ten Typ Mes, Ras czy Envee!


  Rosalie. - Flashback (Behind The Scenes)
  --- > https://youtu.be/yZ1JkOOolWk  <---  Płyta Flashback pojawiła się na rynku 19 stycznia nakładem Alkopoligamia.com. Do jej nagrania Rosalie. zaprosiła najciekawszych polskich twórców, którzy niestrudzenie definiują brzmienie rodzimej muzyki niezależnej i elektronicznej Na krążku usłyszymy m.in. Chloe Martini, Bitaminę, Moo Latte, Bartosza Kruczyńskiego a.k.a Pejzaż czy 

  Hatti Vatti. Album do tej pory promują single „A Pamiętasz?” i „Królowa”.  FLASHBACK TOUR

  Na przełomie lutego i marca Rosalie. będzie promować Flashback na trasie, która obejmie 10 miast:
  23.02 – Kraków, Serce
  24.02 – Częstochowa, Rura
  01.03 – Wrocław, Stara Piwnica
  02.03 – Katowice, Królestwo
  03.03 – Lublin, Dom Kultury
  08.03 – Toruń, eNeRDe
  10.03 – Słubice, Prowincja/SMOK
  15.03 – Warszawa, Jasna 1
  16.03 – Poznań, Tama
  17.03 – Opole, Miejsce X
« wróć do MUZYKA

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy