Facebook YouTube
 • 23-12-2020

  Teatr Sylwester on-line "Dajcie mi Tenora" / premiera "Pomoc domowa" przesunięta

  Szanowni Państwo,
   
   
  W związku z przedłużonymi obostrzeniami z przykrością informujemy, że pokazy przedpremierowe jak i planowana na 31 grudnia premiera  "Pomocy domowej" Marca Camolettiego w reżyserii Krzysztofa Dracza zostaje przesunięta.
  Premiera tej wyśmienitej komedii odbędzie się kiedy tylko znowu będziemy mogli Państwa gościć w Teatrze Powszechnym.
   
  Żeby jednak dać, naszym Kochanym Widzom, możliwość spędzenia Sylwestrowego wieczoru z Teatrem, przygotowaliśmy dla Państwa spektakl "Dajcie mi tenora" Kena Ludwiga w wersji on-line. 31 grudnia o godzinie 20.00 na Facebooku Teatru Powszechnego.
   
   
   „Dajcie mi tenora!" to szalona komedia o... narodzinach gwiazdy. Kilkadziesiąt minut rewelacyjnej zabawy, toczącej się w zwariowanym środowisku artystycznym.
  W operze w Cleveland trwają ostatnie gorączkowe przygotowania do wielkiej gali - przedstawienia „Otella" z gościnnym udziałem światowej sławy włoskiego tenora. Wszystko zdaje się przebiegać zgodnie z planem do czasu, kiedy plany... legną w gruzach. Kilka godzin przed rozpoczęciem spektaklu okazuje się bowiem, że sławny gość zginął. Jak wyjść z twarzą z tej dramatycznej sytuacji, żeby uniknąć towarzyskiego skandalu i bankructwa?! Można czekać na cud lub próbować wybrnąć z kłopotu, wybierając rozwiązanie równie cudowne w prostocie i nierealne w wykonaniu - niepostrzeżenie zastąpić słynną gwiazdę... Kto to zrobi? Jak to kto? Dajcie nam tenora!!!
   
  Zapraszamy na zaskakujący, brawurowy „operowy" wieczór. „Dajcie mi tenora!" a nie będziecie żałować... :)
   
  Obsada: Izabela Brejtkop, Katarzyna Dorosińska, Maria Gudejko, Iwona Pieniążek, Piotr Konrad, Łukasz Mazurek, Jarosław Rabenda, Mateusz Kocięcki.
  Reżyseria: Marcin Sławiński

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy