Facebook YouTube
« wróć do KINO
 • 24-05-2017

  Weekend Dnia Dziecka w Heliosie - 27-28.05

  Weekend Dnia Dziecka w naszym kinie!

  Weekend Dnia Dziecka w naszym kinie!

  Już 27 i 28 maja kino Helios Radomiu zaprasza na weekend Dnia dziecka. Z tej okazji będzie czekać mnóstwo zabawy oraz nowości filmowych.

  Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios to specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku! W ramach licznych atrakcji zapraszamy na specjalne pokazy Disney Junior w kinie, filmy familijne, seanse najlepszych bajek, a także specjalne wydanie Filmowych Poranków z rodziną Treflików.

   

  Proponujemy różnorodne propozycje filmowe dla każdego:

  Disney Junior w kinie” to specjalne pokazy realizowane po raz pierwszy w Polsce tylko w kinach Helios ! Na dzieci czekają ulubieni bohaterowie z seriali Disney Junior oraz cała masa atrakcji, m.in.: Miki jako interaktywny prowadzący zaprosi dzieci do wspólnej zabawy i tańczenia, a ponadto premierowe, nieemitowane wcześniej odcinki seriali „Miki i raźni rajdowcy” oraz „Jej Wysokość Zosia”, nie zabraknie także „Lwiej Straży”.

  Odkryjemy największą tajemnicę w historii Smerfów. „Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski”wyruszą z nami w pełną przygód wyprawę do zakazanego lasu. Pokazy premierowe!

  Zapraszamy także na specjalne wydanie Filmowych Poranków z rodziną Treflików, sezon 2, cz. 2.

  Nie zabraknie również atrakcji dla młodzieży: na fascynującą przygodę i rejs po morzach i oceanach zaproszą „Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara”. Przekonacie się, czy tym razem szczęście będzie sprzyjało kapitanowi Jackowi Sparrowowi? Pokazy premierowe!

  W trakcie Weekendu Dnia Dziecka przygotowaliśmy masę atrakcji w holach kin oraz liczne konkursy dla młodych widzów, przed wybranymi seansami.

   

  Sobota 27 maja:

  11.00 Disney Junior w kinie

  11.15 Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski

  13.00 Disney Junior w kinie

  13.30 Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski

  15.30 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

   

  Niedziela 28 maja:

  10.30 Filmowy Poranek: Rodzina Treflików

  11.00 Disney Junior w kinie

  11.15 Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski

  13.00 Disney Junior w kinie

  13.30 Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski

  15.30 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

   

   

  Zapraszamy na moc atrakcji w holu kina w sobotę i niedzielę w godz. 10.00-15.30:

  • Każdy kto zakupi bilet na dowolny film w Weekend Dnia Dziecka w naszym kinie, będzie mógł bezpłatnie skorzystać z fotobudki i wykonać zabawne zdjęcie. Tę niezwykłą maszynę udostępni nam firma Fotobudka Radom (sobota i niedziela 10.00-14.00)
  • Wspólnie z trenerami Football Academy Radom najmłodsi fani piłki nożnej będą mogli podszkolić swoje piłkarskie umiejętności (sobota i niedziela 10.00-15.00)
  • Dla wszystkich miłośników słodyczy pierwsza w Radomiu Manufaktura Cukierków - Sama Słodycz przygotuje ręcznie robione zakręcone lizaki oraz karmelki (sobota i niedziela 10.00-14.00)
  • Warsztaty kulinarne z Rodzinną Restauracją Mamma Leo i Zakładem Mleczarskim FigAnd (niedziela godz. 11.00-14.00)
  • Dekorowanie ciasteczek, konkursy z nagrodami przygotowane przez Czekotorty (sobota 10.30-13.30)
  • Brickz 4 Kidz - zapewni wyjątkową atmosferę zajęć, podczas których uczą, budują i bawią… za pomocą uwielbianych przez dzieci klocków LEGO®. (niedziela 10.00-14.00)
  • Zabawy z balonami - balonowe zoo, malowanie buziek, pokaz wielkich baniek to specjalność instruktorów z Centrum Zabaw Hula Park (sobota godz.10.30-13.30)
  • Balonowe wariacje i malowanie buziek z Klubem Edukacyjno – Artystycznym Trampolinek (niedziela godz. 10.30-13.30)
  • Pinezka - Studio Edukacji Artystycznej to tysiące pomysłów i znakomita zabawa, specjalnie dla naszych widzów poprowadzą konkursy z nagrodami na salach kinowych (sobota i niedziela 10.30-13.30)
  • Dla chętnych dzieci portrety wykonywać będą studenci Wydziału Sztuki Uniwersytetu Technologiczno – Humanistycznego w Radomiu (sobota i niedziela 10.00-15.30)
  • Wspaniała zabawa przed kinem - Tor Strażacki i wyjątkowi strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu (niedziela 10-13.30)
  • każdy miłośnik filmów będzie mógł sobie zrobić tatuaż z bohaterami popularnych bajek i nie tylko (sobota i niedziela 10,00-15,30)
  • krówka Figa częstować będzie przepysznymi krówkami Zakładu Mleczarskiego FigAnd (sobota i niedziela)
« wróć do KINO

Pogoda

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz porcję najświeższych informacji

Nasi partnerzy